Projekty 2017

Projekt Personální podpora a osobnostní rozvoj na SPŠ stavební, Plzeň

Naše škola realizuje v průběhu roků 2017, 2018 a 2019 (od 1.9.2017 do 31.8.2019) projekt „Personální podpora a osobnostní rozvoj na SPŠ stavební Plzeň”, který je spolufinancován z prostředků a díky podpoře Evropské unie.

Název Programu: Operační program Výzkum, vývoj a vzdělávání

Číslo výzvy: 02_16_035

Název výzvy: Výzva č. 02_16_035 pro Podpora škol a formou projektů zjednodušeného vykazování – Šablony pro SŠ a VOŠ I pro méně rozvinutý region v prioritní ose 3 OP (výzva určena pro území mimo hlavní město Praha)

Název projektu Personální podpora a osobnostní rozvoj na SPŠ stavební, Plzeň

Registrační číslo projektu CZ.02.3.68/0.0/0.0/16_035/0008002

Díky podpoře Evropské unie prostřednictvím Operačního programu Výzkum, vývoj a vzdělávání může naše škola realizovat projekt „Personální podpora a osobnostní rozvoj na SPŠ stavební Plzeň”, jehož rozpočet je 968.028,- Kč, přičemž naše škola získá podporu 100% – a to z rozpočtu EU a ze státního rozpočtu ČR.

Hlavním cílem projektu “Personální podpora a osobnostní rozvoj na SPŠ stavební Plzeň” je podpora naší školy v oblasti personální, prostřednictvím poskytnuté dotace na aktivity a činnosti školního psychologa, na podporu rozvoje kariérového poradentství na naší škole a dále na další vzdělávání našich pedagogických pracovníků a na aktivity vedoucí k propojování teoretického vyučování s praxí prostřednictvím podpory zapojování odborníků z praxe do výuky na naší škole a tímto zajistit profesní a odbornou podporu pedagogů naší školy.

Střední průmyslová škola stavební, Plzeň, Chodské nám. 2 si velice váží této pomoci Evropské unie a operačního programu Výzkum, vývoj a vzdělávání a děkuje za její podporu.

V současné době je projekt ve fázi realizace prvního plánovaného roku. Po skončení prvního roku realizace budou na stránkách uveřejněny naplněné cíle a výstupy z první fáze realizace projektu.